אודות

דניס הישרדות ג'יו גי'טסו

דניס הישרדות וג'יו-ג'יטסו, הינה שיטת לחימה להגנה עצמית שפותחה לפני יותר מ 50 שנה ע"י דר' דניס הנובר, דאן 10. השיטה משלבת בצורה ייחודית אלמנטים רבים של אומנויות לחימה מרחבי העולם כגון ג'ודו, קארטה, וג'יו-ג'יטסו. הצלחת השיטה מול הטרור ומול האלימות של המאה ה 21, הביאה לקבלת השיטה ע"י איחוד וג'יו-ג'יטסו האירופאי הרואה בשיטה זו דרך מודרנית של הג'יו-ג'יטסו.

שיטת דניס הישרדות ג'יו-ג'יטסו היא דרך חיים המבוססת על כבוד, משמעת ומודעות עצמית. בעקרונות השיטה ניתן למצוא כבוד לאלוהים, לדגל, להורים, למורים, לחברים ולעצמך. מתוך ערכים אלו צומחים דפוסי התנהגות המנחים את חניכי השיטה בחיי היום יום.

חניך המתאמן בשיטת דניס הישרדות ג'יו-ג'יטסו, יודע את מקומו בעולם, יהיה גאה במדינתו, בן משפחה מסור, חבר אמת ואזרח התורם לחברה

באימונים רוכש הילד ערכי התנהגות נכונים, משמעת וביטחון עצמי, שיעזרו לו לעצב את אישיותו ולהגביר את תחושת המסוגלות שלו, יחד עם מיומנויות הגנה עצמית.

האימונים בשיטה מחזקים את הגוף ואת הנפש ובנויים כך שהם מתאימים לכל אדם, בכל גיל ומלווים כל מתאמן בצורה אישית ותוך מתן תשומת לב וחיזוק נקודות חולשה בצורה פרטנית.

 

תמונת פרופיל חדשה

משה מזרחי

מדריך ראשי ומנהל המועדון משה מזרחי
אני מאמן מגוון רחב של אוכלוסיות, החל מנוער בסיכון ועד ילדים אוטיסטים.
מוסמך מטעם וינגייט כמדריך אומנויות לחימה טיפוליות להפרעות קשב וריכוז ובנוסף אני מוסמך לאימון פונקציונאלי כמדריך קטלבלס ו TRX.
מתאמן שנים רבות בדניס הישרדות ומאמן בשנים האחרונות, חגורה שחורה דאן 3

צרו קשר והצטרפו לאחת הקבוצות שלנו

האימונים בנויים כך שהם מתאימים לכל אחד ואחת ובכל גיל. בואו ללמוד הגנה עצמית וליהנות.