לקבוצות שלנו

אימון באומנויות לחימה באווירה של ספורט ומשחק

ילדים רבים נרשמים לחוגים באומנויות לחימה ונהנים מספורט מאתגר ומפתח פיזית ורגשית.
ילדים זקוקים למרחב פיזי ולפעילות אינטנסיבית כדי לפרוק אנרגיות.

האימון הגופני באווירה של ספורט ומשחק מעלה את העניין של הילדים באימון ומעלה משמעותית את עוררות המוטיבציה ובעזרת זה ניתן לבצע שינוי בחייהם.
האימון באומנויות לחימה מתרגל עבודה על שק, עבודה עם משקל גוף, תנועות של הגנה והתקפה, תרגילים מתחום הקראטה, ג'ודו, איגרוף ומשלב משחקים רבים.
האימון הוא למעשה עבודה אינטנסיבית על יכולות כמו ויסות חושי, סרבול מוטורי, שליטה עצמית, דחיית סיפוקים, יצירת קשר עם האחר ופיתוח דימוי עצמי חיובי.
ובנוסף אימון סדיר משפר את הקואורדינציה, היציבות, הלמידה המוטורית, תחושת השליטה העצמית, ניהול הכעסים, התקשורת עם הסביבה ויכולת דחיית הסיפוקים.

אימון באומנויות לחימה מתאים לילדים עם קשיי קשב וריכוז, קשיי ויסות, סרבול מוטורי, ביישנות, קשיים חברתיים ובעיות התנהגות.
מחקרים שבדקו את השפעתן של אומנויות הלחימה על ילדים מאשרים את ההשפעה החיובית של אימון סדיר על היכולות הפיזיות, ההתנהגותיות-רגשיות והשכליות אצל ילדים.
החוויה של הילדים שמתאמנים אומנויות לחימה מאתגרת ומעצימה, מעלה את הדופק והאדרנלין ומקנה כלים רגשיים וגופניים להתמודדות עם אתגרים בחייהם.

ועכשיו תחליפו את המילה ילדים בנוער ובוגרים…הצטרפו אלינו ותיהנו משיפור באיכות החיים!

קבוצת טרום גיל 4 עד 6

בגיל הזה ישנו דגש רב על פיתוח מרכיבי הכושר הגופני שכולל תרגילי ומשחקי קואורדינציה שונים, פיתוח מרכיבי הכושר הגופני, מהירות תגובה, התמצאות במרחב, תזמון, קשר עין יד או רגל.

קבוצת ילדים מגיל 6 עד 12

אלה שתי קבוצות גיל שונות, הדגש יהיה על חיזוק שרירים ע"י עבודה עם משקל גוף, ישנם מגוון רחב מאוד של תרגילי התנגדות ובנוסף זה נתחיל ללמד טכניקות הטלה וריתוקים של ג'ודו ביחד עם טכניקות אגרופים ובעיטות מעולם הקראטה ושילובם להגנה עצמית.

קבוצת נוער ובוגרים

בקבוצה זו כבר מתחילה הכנת התשתית המשמעותית יותר לקבוצה הבוגרים.
מתחילים לעבוד על מרכיבי הג'ודו קרקע הכולל ריתוקים, בריחים, חניקות. מעבר לזה מתחילים ללמד את טכניקות הבריחים של ג'יו גי'טסו יפני ומשפרים בצורה משמעותית את טכניקות ההגנה עצמית והתמודד עם יותר מתוקף אחד.

תמונה למזכרת מהאימון של אדי בכפר סבא

סרטון תדמית קצר מהאליפות הבין עירונית השנייה שנערכה ב 2018

לקבלת הטבה של שבועיים אימון הכרות