נוער ובוגרים לחימה משולבת

האימונים מחזקים את הגוף והנפש

קבוצת הנוער והבוגרים שלנו 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה

מה תלמדו איתנו?

את השילוב המושלם בין ג'ודו שעוסקת (בגראפלינג) ביסוס עמדת שליטה גופנית ע"י בריחים, חניקות, הטלות, היחלצויות והכנעות הן בקרקע והן בעמידה…בנוסף קראטה קיוקושנקאי, פול קונטקט, שעוסק מתמקדות בטכניקות סטרייקינג, הכוללות אגרופים ובעיטות.  וג'יו גיטסו שעוסק בבריחים על חלקי הגוף השונים. כל אלה ביחד יוצרים שיטת הגנה עצמית יעילה, מקורית ועוצמתית מאוד.
במהלך האימונים נגיע לרמת הישרדות גבוהה ביותר ונוכל להתמודד בהצלחה עם מצבי לחץ ועם מגוון רחב של מצבים מסוכנים כולל איומים ברמות סיכון שונות שכוללים סכינים, אלות ואקדחים.

מטרת האימונים באומנויות לחימה?

חיזוק הגוף והנפש תוך שיפור מודעות עצמית, מודעות לסביבה ובניית ערכים.
זו דרך חיים שלמה שמסייעת להרחיב את האופקים ולהתמודד עם הקשיים שהחיים מציבים בפנינו.
באימונים אנו נרכוש מיומנויות הגנה עצמית ויחד עם זה נשפר את הכושר הגופני על מרכיביו השונים, נלמד להכיר את היתרונות והחסרונות שלנו, נחזקם ודרכם נעצב את האישיות שלנו ונגביר את תחושת המסוגלות העצמית.

מה היתרונות של האימון באומנויות לחימה עבורכם?

לאימון באומנויות לחימה יש יתרונות רבים,
אחד היתרונות הנו שניתן לעסוק בכך בכל גיל ולהתאים את סוג הפעילות והמאמצים בהתאם.
באמצעות עיסוק על בסיס קבוע באומניות לחימה ניתן לשפר את היכולות הגופניות באופן ממשי ולשפר עקב כך את איכות החיים ואת מרכיבי כושר גופני רבים כגון: מהירות, זריזות, גמישות, קואורדינציה, שיווי משקל, כוח מתפרץ וסבולת לב ריאה ועוד.

נקודה נוספת וחשובה מאוד לציון הנה השיפור הממשי בביטחון העצמי אצל אלה העוסקים באומנויות לחימה. ניתן להעלות תחושת הביטחון העצמי באופן משמעותי ואף את הדימוי העצמי.

אבל היתרון הגדול ביותר הוא יתרון חברתי, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה חמה ואוהבת, חבר'ה שמגיעים להתאמן ביחד כדי ללמוד וללמד, חבר'ה שיושבים בסוף האימונים ביחד עוד שעות רבות. 
אתם מצטרפים למועדון שיש בו לב ונשמה!!

אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

אשמח שתשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם