רוצה לדעת למה כדאי לכם להתאמן באיגרוף תאילנדי?

שאלו כל אמן לחימה על איגרוף תאילנדי ותגלו שזו אחת מאומנויות הלחימה היעילות והחזקות בעולם.
איגרוף תאילנדי (Muay Thai) מוכר גם בשם "אמנות שמונה גפיים", משתמש בסימפוניה יפה של בעיטות, אגרופים, ברכיים ומרפקים.
מלבד הצטיידות בכישורים הדרושים כדי להגן על עצמך, איגרוף תאילנדי מאפשר לך לשחרר את הלוחם הפנימי שלך.

הנה כמה סיבות למה כדאי לכם להצטרף לאימונים שלנו:

מכיוון שזה מחזק אותך נפשית

מלבד להעניק לך כוח גופני גדול יותר, אימון באירגוף תאילנדי יפתח את הכוח הנפשי שלך, כך שתהיה חזק מספיק כדי להתגבר על מכשולים באימון עצמו ומחוצה לו.
כשאתה מתקדם במסע שלך באיגרוף תאילנדי תבחין שהוא מפתח בתוכך רוח לוחמת בלתי ניתנת לשבירה. זה ייתן לך כוח להתמיד ברגעים המאתגרים ביותר שלך, וחשוב מכך, להתגבר על מצוקות . אנו מאמינים שכאשר יש לך כוח מסוג זה, שום דבר לא יכול להפריע לך!

מכיוון שהוא מטפח משמעת עצמית

גם אם אתה לא האדם הכי ממושמע שסביבו, תרגול של איגרוף תאילנדי היה מלמד אותך את הערך של משמעת עצמית (וכמובן, הופך אותך לאדם ממושמע יותר). הסיבה לכך היא שתלמד להתחייב למטרותיך ולהיצמד ללוח הזמנים של האימונים שלך, כדי להתקדם כאמן לחימה. אחרי הכל, תרגול הופך מושלם – ואין שום קיצור דרך לשלוט בטכניקות הללו.
מלבד זאת, תבינו את הערך של עבודה קשה כשאתם רואים את עצמכם צומחים ומתקרבים לעבר היעדים שלכם. זה יניע אותך להמשיך לעבוד קשה!

כי זו אומנות לחימה מדהימה ויעילה

איגרוף תאילנדי הוא אחת מאומנויות הלחימה הבולטת היעילה ביותר בעולם. הסיבה לכך היא שהיא יעילה בכל טווחי הלחימה על ידי שימוש בידיים, במרפקים, בירכיים ובברכיים, האימון באיגרוף תאילנדי מבטיח כי תוכל למשתמש בכל כלי הנשק של גופך – בין אם זה טווח קרוב או טווח רחוק.
חוץ מזה, מואי תאילנדי נבחן במצבים של תחרות ובחיים האמיתיים מזה מאות שנים; מכאן שהוא מהיר, יעיל וחזק ככל שיכול להיות. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתרכשו את כישורי ההגנה העצמית הנדרשים כדי להגן על עצמכם אם המצב יצריך זאת.

מכיוון שזה מלמד אותך להישאר רגועים

לפעמים הדברים לא הולכים לפי הדרך בה אנו רוצים, ובגלל זה אנו מדגישים את עצמנו. אם אתה רוצה להיות קריר תחת אש, אנו ממליצים להתאמן באיגרוף תאילנדי
מלבד לתת לך מהירות אנדורפין ולהעצים את מצב הרוח שלך אחרי יום מאתגר, איגרוף תאילנדימלמד אותך להסתגל לסיטואציות שונות במהירות. זה יעזור לך להתמודד טוב יותר עם הלחץ היומיומי שלך, כמו גם להישאר רגוע במצבים קשים.

כי זה נותן לך אומץ

ביטחון הוא דבר שיגיע אליך באופן טבעי כשאתה מאמן את באיגרוף תאילנדי  הסיבה לכך היא שתמצאו את עצמכם מחוץ לאזור הנוחות שלכם בהזדמנויות שונות, וכתוצאה מכך תלמדו לחבק את הלא נודע.
יתרה מכך, תוכלו לזכות בביטחון ככל שתשפרו ותשתלטו על טכניקות חדשות. מכאן שתעשו נועזים יותר כשאתם לוקחים סיכונים – בתוך האימון ומחוצה לו.

מכיוון שזה מרחיב את המעגל החברתי שלך

כשאתם מתאמנים באיגרוף תאילנדי, תוכלו להתאמן ולקיים אינטראקציה עם אנשים מכל תחומי החיים. מלבד להריע זה לזה בשיעורים או בתחרויות, החברים המדהימים האלה תמיד יהיו שם בשבילך בזמן של צורך. אחרי הכל, חברים שמתאמנים יחד, נשארים יחד !

כי זה נותן לכם מבנה גוף נהדר

אם אתם מחפשים להוריד קצת משקל, או להתאים את גופכם בזמן לחופשת החוף הקרובה, אז בהחלט כדאי שתחילו להתאמן באיגרוף תאילנדי.
מכוון שאיגרוף תאילנדי הוא האימון המושלם לגוף, הוא מפעיל שרירים רבים ומגוונים והאימון הוא אירובי ואנאירובי באחד.
באימון של 60 דקות בלבד, תוכלו לשרוף עד 1,000 קלוריות. פירוש הדבר שתמיסו את השומן תוך כדי בניית הגמישות, הליבה והעוצמה הכוללת שלכם. 

למה כדאי לכם לבחור בנו?

אנחנו מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים ורואים בזה שליחות אמיתית 
אנחנו יודעים שאימון באומנויות לחימה יכול לסייע לכם רבות במגוון רחב של תחומים
אנחנו זמינים עבורכם 24/7 

איפה נפגשים ומתי?

המכון נמצא ברחוב יוחנן הסנדלר 11 באזור התעשייה של כפ"ס 
האימון יתקיים בימי שלישי
משעה 19:00 עד 20:00 

יש לכם שאלות נוספות? אני זמין בווצאפ בכל שעה

אתם יכולים לשתף את הדף ולהזמין חברים נוספים

שיתוף ב facebook
לשתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
לשתף בווצאפ
שיתוף ב email
לשלוח במייל