אימון עבודת קרקע ג'ודו

אימון טכניקות ג'ודו קרקע

לקרבות אמת ברחוב, יש סיכוי רב להגיע לקרקע!

אם זה כתוצאה ממהלך יזום או כתוצאה מאיבוד של שווי משקל. בירידה לקרקע יש שני דברים שגורמים לנו לאבד את העשתונות: הנפילה עצמה והשני תחושת מצוקה הנובעת מעצם משקלו של היריב עלינו. שני אלה מיצריים תחושת חוסר אונים אשר מובילה לפחד ולתגובה הישרדותית שמתאפיינת בלחץ שגורם לחוסר יעילות ומודעות.

באימוני ג'ודו קרקע נלמד כיצד לבסס שליטה על היריב ע"י הטלות, נעילת מרפקים (בריחים על המפרקים השונים: כתף, מרפק, ברך, יד או רגל), חניקות ואחיזות שונות, טכניקות מקצועית ומדויקות מאפשרות להתגבר על יריב שהוא חזק וגדול יותר ממך.

נגדיל בצורה משמעותית את ארגז הכלים שלנו, נלמד כיצד להיות מחושבים, ננסה לצפות מהלכים מראש ונדע מתי להמתין בסבלנות לרגע הנכון כדי להגיב.

מתוך – אומנויות לחימה ותהליך קבלת החלטות

ומתוך – תובנות מאימון קרקע

יתרונות האימון:

מעבר לשיפור מתמיד ביכולות הקרביות, נעבוד על כל מרכיבי הכושר הגופני למיניהם, שיפור הגמישות והאלסטיות, חיזוק הגוף, שיפור סיבולת הלב-ריאה, גמישות השרירים, ושיפור טווחי התנועה והגדלת יכולות התזוזה של הגוף.

קצת פילוסופיה:

כל טכניקה שנלמד מקבילה לאות (אותיות), אנו נלמד את האותיות, נלמד כיצד לחבר אותם למילים ואז למשפטים ואפילו נלמד לכתוב סיפורים והטובים ביותר ידעו לזרום עם הטכניקות כמו בשירה! זו רמת המיומנות הגבוהה ביותר שנשאף להגיע אליה.

קצת פרטים: 

1 . האימונים מתאימים לנשים וגברים

2 . כתובת – יוחנן הסנדלר 11 כפר סבא

3 . האימונים יתקיימו בימי שלישי משעה 20:30 עד 21:30 ובימי שישי משעה 15:00 עד 16:00

3 . עלות 120 ש"ח

זמני האימון (2)

שלישי
-

שישי
-