אגרוף תאילנדי בוגרים ונוער

שאלו כל אמן לחימה על אגרוף תאילנדי ותגלו שזו אחת מאומנויות הלחימה היעילות והחזקות בעולם.
איגרוף תאילנדי (Muay Thai) מוכר גם בשם "אמנות שמונה גפיים", משתמש בסימפוניה יפה של בעיטות, אגרופים, ברכיים ומרפקים.
מלבד הצטיידות בכישורים הדרושים כדי להגן על עצמך, אגרוף תאילנדי מאפשר לך לשחרר את הלוחם הפנימי שלך.

הנה כמה סיבות למה כדאי לכם להתאמן באגרוף תאילנדי

טעימה מהאימוני אגרוף תאינלדי אצלנו

האימונים באגרוף תאילנדי יחזקו אתכם פיזית ונפשית

מלבד להעניק לך כוח גופני גדול יותר, אימון באגרוף תאילנדי יפתח את הכוח הנפשי שלך, כך שתהיה חזק מספיק כדי להתגבר על מכשולים באימון עצמו ומחוצה לו.
כשאתה מתקדם במסע שלך באגרוף תאילנדי תבחין שהוא מפתח בתוכך רוח לוחמת בלתי ניתנת לשבירה. זה ייתן לך כוח להתמיד ברגעים המאתגרים ביותר שלך, וחשוב מכך, להתגבר על מצוקות . אנו מאמינים שכאשר יש לך כוח מסוג זה, שום דבר לא יכול להפריע לך!

האימונים מסייעים לכם לטפח משמעת עצמית

גם אם אתה לא האדם הכי ממושמע שסביבו, תרגול של אגרוף תאילנדי היה מלמד אותך את הערך של משמעת עצמית (וכמובן, הופך אותך לאדם ממושמע יותר). הסיבה לכך היא שתלמד להתחייב למטרותיך ולהיצמד ללוח הזמנים של האימונים שלך, כדי להתקדם כאמן לחימה. אחרי הכל, תרגול הופך מושלם – ואין שום קיצור דרך לשלוט בטכניקות הללו.
מלבד זאת, תבינו את הערך של עבודה קשה כשאתם רואים את עצמכם צומחים ומתקרבים לעבר היעדים שלכם. זה יניע אותך להמשיך לעבוד קשה!

כי זו אומנות לחימה מדהימה ויעילה

אגרוף תאילנדי הוא אחת מאומנויות הלחימה הבולטת והיעילה ביותר בעולם. הסיבה לכך היא שהיא יעילה בכל טווחי הלחימה על ידי שימוש בידיים, במרפקים, בירכיים ובברכיים, האימון באגרוף תאילנדי מבטיח כי תוכל למשתמש בכל כלי הנשק של גופך – בין אם זה טווח קרוב או טווח רחוק.
חוץ מזה, מואי תאילנדי נבחן במצבים של תחרות ובחיים האמיתיים מזה מאות שנים; מכאן שהוא מהיר, יעיל וחזק ככל שיכול להיות. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתרכשו את כישורי ההגנה העצמית הנדרשים כדי להגן על עצמכם אם המצב יצריך זאת.

מכיוון שזה מלמד אותך להישאר רגועים

לפעמים הדברים לא הולכים לפי הדרך בה אנו רוצים, ובגלל זה אנו מדגישים את עצמנו. אם אתה רוצה להיות קריר תחת אש, אנו ממליצים להתאמן באיגרוף תאילנדי
מלבד לתת לך מהירות אנדורפין ולהעצים את מצב הרוח שלך אחרי יום מאתגר, איגרוף תאילנדי מלמד אותך להסתגל לסיטואציות שונות במהירות. זה יעזור לך להתמודד טוב יותר עם הלחץ היומיומי שלך, כמו גם להישאר רגוע במצבים קשים.

כי זה נותן לך אומץ

ביטחון הוא דבר שיגיע אליך באופן טבעי כשאתה מאמן את באגרוף תאילנדי  הסיבה לכך היא שתמצאו את עצמכם מחוץ לאזור הנוחות שלכם בהזדמנויות שונות, וכתוצאה מכך תלמדו לחבק את הלא נודע.
יתרה מכך, תוכלו לזכות בביטחון ככל שתשפרו ותשתלטו על טכניקות חדשות. מכאן שתעשו נועזים יותר כשאתם לוקחים סיכונים – בתוך האימון ומחוצה לו.

מכיוון שזה מרחיב את המעגל החברתי שלך

כשאתם מתאמנים באגרוף תאילנדי, תוכלו להתאמן ולקיים אינטראקציה עם אנשים מכל תחומי החיים. מלבד להריע זה לזה בשיעורים או בתחרויות, החברים המדהימים האלה תמיד יהיו שם בשבילך בזמן של צורך. אחרי הכל, חברים שמתאמנים יחד, נשארים יחד !

כי זה נותן לכם מבנה גוף נהדר

אם אתם מחפשים להוריד קצת משקל, או להתאים את גופכם בזמן לחופשת החוף הקרובה, אז בהחלט כדאי שתחילו להתאמן באגרוף תאילנדי.
מכוון שאגרוף תאילנדי הוא האימון המושלם לגוף, הוא מפעיל שרירים רבים ומגוונים והאימון הוא אירובי ואנאירובי באחד.
באימון של 60 דקות בלבד, תוכלו לשרוף עד 1,000 קלוריות. פירוש הדבר שתמיסו את השומן תוך כדי בניית הגמישות, הליבה והעוצמה הכוללת שלכם. 

איפה נפגשים ומתי?

המכון נמצא ברחוב יוחנן הסנדלר 11 באזור התעשייה של כפ"ס 
האימון יתקיים בימי שלישי משעה 20:30 עד 21:30 
וביום שישי משעה 13:45 עד 14:45 

אתם רוצים לקבל הטבה מיוחדת?

שבוע אימונים ללא עלות!

אשמח שתשאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

אתם מוזמנים לבקר גם פה

אם אתם מחפשים חבר/ה שיצטרפו אליכם, אתם יכולים לשתף את הדף