ניתוק חברתי
Rate this post

איך ילדים עם בעיות קשב וריכוז יכולים להשיג מיומנויות חברתיות

אומנויות לחימה והפרעות קשב וריכוז – זה שילוב מנצח!

השליחות שלנו כמדריכי אומניות לחימה היא ללמד את הילד דפוסי התנהגות נאותים בסביבות שונות. ביכולתנו לתת לו את כל הכלים לשפר את המיומנויות האלה ולאמן אותו להצלחה!

כפי שהזכרתי אחת התובנות המשמעותיות עבורי הייתה כי ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז אשר סובלים מדחייה חברתית, שבאה לידי ביטוי בכך שמציקים להם ראשונים ובוחרים בהם אחרונים ודחייה חברתית היא קשה מנשוא. ביכולתנו כמדריכי אומנויות לחימה לסייע לעצור את הסחרור כלפי מטה ולסייע להם להפוך את הקערה על פיה ולגרום לסחרור כלפי מעלה ע"י מתן כלים, הרחבת המיומנויות והקשרים החברתיים שלהם.

עומדים לרשותנו כלים רבים, שכל אחד מהם עוסק בתחום אחד ורובם שזורים זה בתוך זה. הבסיס של הכל תלוי ביכולתו של המדריך לגרום לחניכו לאהוב את אומנויות הלחימה, ובכך גורם לחניך לעשות את הדבר החשוב ביותר והוא התמדה והגעה לאימונים באופן סדיר. חניך שיתמיד, בשילוב אימון הפיזי אינטנסיבי שמלמד שליטה עצמית, התמודדות עם פחדים וכישלונות, השינוי הרגשי והנפשי  שמגיעים מהצלחות לאורך הדרך, בשילוב של מסגרת תומכת, קפדנית ובעלת ערכים גבוהים מהווה תשתית איכותית לטיפול בבעלי הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות.

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

אשמח שתשאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם בהקדם 

נהנתם מהמאמר? שתפו אותו עם החברים שלכם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram

אני לא כותב הרבה, אבל כשאני כותב...

אלה בדרך כלל המאמרים הכי מקיפים בנושאי אומנויות הלחימה 
רוצה שאעדכן אותך על המאמר הבא? אשמח לצרף אותך לקהילה שלי: 

מעוניינים לקבל מידע נוסף?

אשמח שתשאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם בהקדם