קשר והגעה

ריכזנו כאן עבורכם את כל מה שצריך לדעת

הכתובת שלנו – יוחנן הסנדלר 11 באזור התעשייה של כפר סבא 

אתם יכולים ליצור איתי קשר בכל שעה שנוח לכם

אתם מוזמנים להיכנס גם לרשתות החברתיות שלנו

שאלות ותשובות נפוצות:

ניתן להתחיל לאמן את הילד מגיל 4 . חשוב לדעת שבגיל הזה לא מלמדים את טכניקות הקרב, רוב האימון יהיה בנוי על משחקי שונים שתפקידם לפתח בסיס תשתיתי של יכולות גופניות החל מקואורדינציה, התמצאות במרחב, קרש עין יד / רגל, תזמון ועוד פרמטרים רבים.

זו שאלה מורכבת שנוגעת במרכיבים שונים וחשובים מאוד.

ראשית כאשר ילד חווה הצלחות בביצוע הגופני ניתן יהיה לראות עלייה בתחושת המסוגלות, הביטחון והערך העצמי. בנוסף האימון הגופני שכולל כושר, גמישות, מתיחות, קואורדינציה וכו' מסייעות בבניית דימוי גוף בריא והרגשה נפלאה.

בפן אחר נוכל לראות שחניך באומנויות לחימה מתחיל לרכוש הרגלים של משמעת, ריכוז והתמדה ויש כמובן גם את הפן החברתי, עצם האימון בקבוצה ובכל פעם עם חניך אחר בתוך הקבוצה מאפשר לילד לפתח יכולת להסתדר במסגרות, ללמוד לעבוד בשיתוף פעולה, לפתח כישורי תקשורת, תחושת שייכות וכבוד הדדי.

ועכשיו מתוך ידיעה ולימוד אני יודע להגיד שאומנויות לחימה גם מסייעות בצורה ניכרת בטיפול בהפרעות קשב וריכוז, ויסות חושי, סרבול מוטורי, ליקויי תקשורת ועוד.

אומנויות לחימה יכולות להתאים לכל אחד אבל חשוב לבחור אותן בקפידה על מנת שתוכלו ליהנות מהם לאורך שנים רבות. זה תלוי במספר פרמטרים: מה לדעתכם הילד צריך? זה יכול להיות החל מכושר גופני, רכישת כישורים חברתיים, ביטחון עצמי וכו'. מה האופי של הילד? יש קשת רחבה מאוד של ילדים, החל מכאלה שהם מופנמים ושקטים שאינם אוהבים פעילות ועד ילדים פעילים מאוד, כאלה שאינם אוהבים תחרויות והשגיות וכאלה שלא יכולים בלי. חשוב לזהות את זה לפני שמחליטים לאן לרשום את הילד. ודבר אחרון צריכים לשאול את השאלה מה הילד אוהב לעשות? פעילות גופנית זה מצוין, אך יש כאלה שמעדיפים פעילות קבוצתית וכאלה שמעדיפים פעילות יחידנית וכו'.

כן.  המועדון שלנו פעיל כל השנה ללא הפסקה. 
חניכים לאורך השנה מתחילים ומפסיקים את האימונים ולכן לא ניתן ליצור קבוצת מתחילים. 
כאשר מגיע ילד/ה חדשים לאימון, הם מקבלים הדרכה ראשונים ע"י אחד המדריכים ולאחר מכן אנו משלבים אותם באימון כרגיל. 

ניתן להתחיל להתאמן בכל גיל. השאלה היחידה היא מה ללמוד? ראשית צריך לבדוק מה יש באזור שלכם, זה חשוב מאוד על מנת שתוכלו להתמיד. לאחר מכן חשוב להתאים את אומנות הלחימה לאופי ולאישיות- קרבי ואגרסיבי ועד רוחני ופנימי השאלה השנייה היא מה אנחנו רוצים להשיג? פיתוח כושר גופני, תחרויות, מסורתי וכו' והשאלה השלישית היא האם יש ו/או קיימות מגבלות בריאותיות כגון בעיות גב, ברכיים וכו' שייתכן שיש מצב שהן יהווה מגבלה באומנויות לחימה מסוימות. אחרי שנענה על השאלות הבסיסיות האלה נוכל להחליט מה יותר מתאים לנו. בהצלחה!

ראשית חשוב לזכור שכולם התחילו כמוך…נחלק את התשובה למספר פרמטרים:
האחריות של המדריך: כאשר מתחיל מתאמן חדש שאין לו רקע באומנויות לחימה להתאמן בקבוצה, לרוב המדריך יצמיד לו חניך וותיק שילווה אותו בשיעורים הראשונים.
תפקידו של החניך המלווה: יהיה ללמד אותך את השפה, את התנועות ואת מה שהמדריך מבקש לעשות. במידה ויש קרבות הוא יהיה צמוד עליך ויאפשר לך להתאמן ללא חשש.
ככל שיש חניכים בכירים יותר, כך אמורה להיות התחושה טובה יותר, אלה אנשים שמכירים את הפחדים והחששות שלך, הם יודעים ושולטים בטכניקות בצורה טובה והם יאפשרו לך להתאמן בצורה בטוחה ויעילה.

ילדים ונוער העלות הינה 250 ש"ח לחודש.
בוגרים העלות הינה 280 ש"ח

בהחלט! אפילו שניים או שלושה. אני מאמין גדול מאוד בחיבור המאוד חשוב בין החניך לקבוצה, לשיטה ולמדריך ולכן אני מאפשר להגיע מספר פעמים בטרם הרישום.

רכישת הציוד מתבצעת רק לאחר שעשיתם אימון ניסיון והחלטתם שאתם מעוניינים להמשיך ולהתאמן איתנו. 
הציוד הנדרש הוא: חליפת ג'ודו או קראטה, וסט מגינים שכולל: כפפות, מגיני רגליים, מגן אשכים ומגן שיניים. 
עלות הציוד משתנה בהתאם למותג ואיכות המוצרים. 

לאחר שהחלטנו שממשיכים ביחד, בעת הרישום ניתן לשלם על החוג ב 12 שיקים ו/או כרטיס אשראי בהוראת קבע 

אין התחייבות. ניתן להפסיק מתי שרוצים – התנאי היחידי שלא מקבלים על ההחזר של חודש אחד קדימה מרגע ההודעה.

שעות פעילות של הקבוצות לפי גילאים

תלחצו על המשולש, תבחרו את גיל הילד ותיפתחנה לכם האופציות של ימי ושעות הפעילות של המכון 

לקבלת הטבה של שבועיים אימון הכרות